עובדי הוראה יקרים,

מדי יום, נכנסים בשערי מרכז פסג"ה מנח"י מאות עובדי הוראה הבאים להשתתף במגוון רחב של השתלמויות המתקיימות לאורך השנה בתחומי דעת שונים ובנושאים מגוונים, כחלק מהתפתחותם המקצועית המתמדת.

אנחנו שמחים לראותכם, רואים בכם את המשאב החשוב ביותר לחינוך איכותי בעיר ופועלים לפיתוח תהליכי למידה רלוונטיים, אפקטיביים ויישומיים על מנת לאפשר לכם לחוות חוויית למידה מעשירה, שתאפשר לכם לקיים תהליכים פדגוגיים איכותיים ומשמעותיים בעבודתכם.

אנו נמצאים בדיאלוג מתמיד עם מנהלי בתי הספר, מפקחים, מדריכים, נציגי מנח"י ומוסדות ההשכלה הגבוהה בעיר, ליצירת שיתופי פעולה המקדמים ומעשירים את תהליכי הלמידה המקצועית שלכם.

קרא עוד

בזמן הקרוב, נתחיל בהקמתו של מרחב למידה מדגים ללמידה והוראה במרחבי למידה חדשניים ובמרכז סימולציה בשיתוף עיריית ירושלים, ומקווים שתוכלו ליהנות מהשתתפות ולמידה בהם עוד במהלך שנת הלימודים הקרובה.

לקראת שנת הלימודים תש"פ, אנו מציעים לכם מבחר עשיר של השתלמויות בתחומים מגוונים הכולל השתלמויות בתחומי הדעת, השתלמויות לבעלי תפקידים, השתלמויות העוסקות בחדשנות פדגוגית והמשלבות דרכי הוראה ולמידה חדשניות, השתלמויות העוסקות בהוראה בכיתה הטרוגנית, השתלמויות הנותנות מענה להתמודדות עם קשיים ולהעלאת תחושת המסוגלות וההעצמה של המורה ועוד...

אנו מאחלים לכם שנת למידה מחדשת, מאתגרת ומעניינת.

מיכל סטולר
מנהלת מרכז פסג"ה מנח"י
וצוות מרכז הפסג"ה 

אנו מאמינים בתהליכי למידה שיתופיים המשלבים את הידע והניסיון שלכם ביצירת וקידום ידע, תובנות ופרקטיקות הוראה חדשות.
אנו נמצאים בדיאלוג מתמיד עם מנהלי בתי הספר, מפקחים, מדריכים וגורמים רשותיים ליצירת שיתופי פעולה המקדמים ומעשירים את תהליכי הלמידה המקצועית של ציבור עובדי ההוראה בעיר.
על צוות מרכז פסג"ה מנח"י נמנים מומחים האמונים על פיתוח מסלולי הפיתוח המקצועי של עובדי ההוראה, והמביאים אתם ידע וניסיון מקצועי רב בתחום. צוות מרכז הפסג"ה עומד לרשותכם לתהליכי חשיבה, התייעצות ומתן מידע הנדרש לכם בתהליכי ההתפתחות המקצועית שלכם.
לקראת שנת הלימודים תשע"ט, אנו מציעים לכם מבחר עשיר של השתלמויות בתחומים מגוונים הכולל השתלמויות בתחומי הדעת, השתלמויות העוסקות בחדשנות פדגוגית והמשלבות דרכי הוראה ולמידה חדשניות, השתלמויות הנותנות מענה להתמודדות עם קשיים ולהעלאת תחושת המסוגלות וההעצמה של המורה ועוד...
אנו מאחלים לכם שנת למידה מחדשת, מאתגרת ומעניינת.

בברכת שנת לימודים מוצלחת,

מיכל סטולר
מנהלת מרכז פסג"ה מנח"י
וצוות מרכז הפסג"ה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.