המדור על שם ד"ר ורד דרש ז"ל הוקם כמרכז משאבים והדרכה הנותן מענה למורים, גננות וצוותי הדרכה. היום, בעולם בו הידע נגיש, ניתן דגש גם על דרכי הוראה המזמנות מעורבות פעילה ושיח שיתופי מעורר חשיבה. צוות המדור לחינוך מיוחד שואף לממש תפיסות אלה במסגרת השתלמויות הנערכות בפסג"ה, בהדרכת צוותי חינוך ובהוראה בכתה ובגן.

המדור מספק מרחב נעים למפגשי עבודה של צוותי הדרכה ומשתלמים. באווירה שקטה, הרחק מהמולת ביה"ס, ניתן לקיים מפגשי צוות או מפגשי הדרכה בתחומים שונים (הדרכה קבוצתית או אישית).

חושבים ביחד

תכנון לימודים, מתמטיקה, חינוך לשוני, הכנה לחיים ויישומי מחשב בהתאמה לחינוך המיוחד. כמו-כן ניתן לקבל הדרכה בתכנון ועיצוב סביבה חינוכית, מתוך אמונה, כי סביבת הלמידה מייצגת תפיסות חינוכיות וגם משפיעה עליהן.

המדור לחינוך מיוחד מציע לציבור עו"ה אתר אינטרנט. ניתן למצוא בו מאגר עשיר ומתעדכן של קבצים: מסמכי מדיניות, תכניות לימודים, תכניות הוראה וחומרי למידה שהוכנו על ידי גננות, מורים ומדריכים.

חינוך מיוחד
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.